clear
جدیدترین اخبار
ویژه
library_books
event
چهارشنبه, 10 خرداد 1396

عجیب‌ترین لحظات بازی‌های کامپیوتری

بدانتو در ادامه به بررسی مجموعه‌ای از منطق‌های عجیب بازی‌های کامپیوتری پرداخته که علاوه جنبه طنز خود می‌تواند یک خاطره نوستالژیک برای دوستداران هنر هشتم باشد! بدیهی است که تنها یک گیمر حرفه‌ای و قدیمی می‌تواند منطق این تصاویر را درک نماید.

باگ‌های گرافیکی و نرم افزاری تنها اختلالات موجود در بازی‌های ویدیویی نمی‌باشند و گاهی روند داستانی و یا طراحی محیط بازی می‌تواند بر خلاف واقعیت‌ها و المان‌های بازی یک تجربه متضاد با ساده‌ترین قوانین فیزیکی و روندهای داستانی به وجود آورد.

تولید و توسعه یک بازی ویدیویی سخت و زمان بر است و این نوع پلتفرم سرگرمی از نظر فضایی به مراتب پیچیده‌تر و عظیم‌تر از دیگر صنایع سرگرمی از جمله سینما و تلوزیون می‌باشد که کار را برای توسعه دهندگان سخت کرده و تولید یک بازی بی عیب و نقص را غیر ممکن می‌سازد. اما گاهی این عیوب آنقدر ساده و پیش پا افتاده می‌شوند که با ساده‌ترین قوانین فیزیکی و اصول طراحی مخالف بوده و می‌توان در اولین نگاه متوجه آن‌ها شد.

 

 

اشتباهات مربوط به طراحی را می‌توان به وفور در بازی‌های کامپیوتری سه بعدی مشاهده کرد اشتباهاتی که گاهی کاملاً پیش پا افتاده و قابل ملاحظه می‌باشند. در کنار اشتباهات داستانی و طراحی بازی، باگ‌های گرافیکی و نرم افزاری نیز در نسل‌های اخیر تجربه‌ای عجیب و آزار دهنده را به وجود آورده‌اند که سوژه‌های خاصی را می‌توان درون آن‌ها یافت.  اگر شما نیز ایراداتی را در بازی های جدید یافته اید آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!