clear
جدیدترین اخبار

فرهنگی - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

فرهنگی

فرهنگی (4)

به‌تازگی نوعی شال تولیدشده است که می‌تواند با فیلتر کردن هوای آلوده لذت تنفس هوای پاک را به کاربر هدیه دهد. این شال که Wair نام دارد از پارچه نخی و ابریشمی دوخته‌شده است که ضد آلودگی آلودگی می‌باشد. این شال با داشتن فیلتری مخصوص، مانع تنفس هوای آلوده می‌شود و درواقع آلودگی هوا، هوای تصفیه‌شده را در اختیار افراد می‌گذارد.

 

«نکته جالب در طراحی این شال وجود یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه است که در صورت آلودگی، دارنده شال را متوجه می کند.»

مدتی است که صنعت فیلم برداری در  کشور کره‌ی جنوبی به شدت درحال رشد است این کشور با نمایش سنت، فرهنگ و تاریخ خود در قالب داستان‌های جذاب به همراه دکور رنگارنگ و لباس‌های زیبا  سبب شده که هر فرد با دیدن این فیلم‌ها نسبت به فرهنگ و تاریخ این کشور علاقه مند شود اما همانطور که میدانید این روزها در کشورمان ایران فیلم‌های کره‌ای زیادی از شبکه‌های ملی پخش می‌گردد و همین باعث می‌شود که با برخی از اسامی و نام‌های خانوادگی آشنایی داشته باشیم نام‌هایی مانند (کیم)، (لی)، (پارک) و… درادامه با ما همراه باشید تا به برسی برخی موارد جالب مربوط به این نام‌های خانوادگی بپردازیم.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!