clear
جدیدترین اخبار

کوتاه خبر - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

این یک موجود عجیب نیست. بلکه یگ گربه است که به دلیل رسیدگی ناکافی به این روز درآمده! صاحب این گربه یک فرد پیر بوده است که از آلزایمر رنج می‌برده و به جای رسیدگی به گربه وهای آن را بافته است. این گربه هنگامی پیدا شد که مامورانی برای انتقال شخص سالمند به خانه او آمده بودند.

بسیاری از کارشناسان صاحب نام صنایع نظامی جهان بر این باورند که کشور روسیه بر خلاف ظاهر سنتی خود در حال به روز رسانی گسترده اما به صورت محرمانه در همه سطوح نظامی و تسلیحاتی است.  شاید یکی از دلایل جدی بودن مقامات روسیه در بحث به روزرسانی نیروی‌های نظامی استفاده از طراحی هوشمندانه و رنگ کاملا تیره و پوشش بدون انعکاس نور به منظور حداکثر کارایی به ویژه در عملیات‌های اطلاعاتی باشد. از سیاست‌های اصلی ولادیمر پوتین، رئیس جمهور روسیه  ورود به عرصه مدرن سازی تجهیزات جنگی به ویژه به روزرسانی سیستم‌های نبرد انفرادیبه وضوح قابل درگ می باشد. از این رو برای اولین‌بار لباس نظامی تمام رباتیک مجهز به سیستم‌های کمک حرکتی، کلاه هوشمند و واقعیت افزوده به تازگی در دانشگاه ملی تکنولوژی مسکو رونمایی شده است. این لباس مجهز به سیستم کمک حرکتی موتوردار می باشد که توانایی حرکتی سربازان در میدان نبرد را دوچندان می‌کند.

در سال ۲۰۱۴ پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک مسیحیان جهان،  دو کبوتر را به نشانه صلح و دوستی رها کرد اما اتفاق جالبی برای آن ها رخ داد و تصویر این دو کبوتر به سرعت در رسانه ها منتشر شد. داستان از این قرار بود که به محض رها شدن اسن دو کبوتراز  پنجره دفتر کار پاپ فرانسیس در رم، توسط یک مرغ دریایی و یک کلاغ شکار شدند. عده ای بر این باور هستند که این اتفاق از پیش برنامه ریزی شده و به نشانه اعتراض به پاپ بوده است اما تا کنون این فرضیه تایید نشده است.

در عصر فناوری، مبحث مراقبت از کودکان در اینترنت و فضای مجازی، به مبحثی مهم تبدیل شده است. تا کنون راهکارهای بسیاری برای رفع این مشکل پیشنهاد شده که موتور جست و جو یکی از بهترین پیشنهادهاست. اخیرا شرکت گوگل موتور جست و جوی جذابی معرفی کرده است که می تواند مراقبی جدی برای کودکان در اینترنت باشد. نام این موتور جست و جو، KidRex می باشد. محیط آن از نقاشی های کودکانه بهره گرفته که می تواند برای کودکان جذاب باشد. اگر شما هم ترغیب به دیدن این موتور جست و جو شدید، همین حالا به آدرس www.kidrex.org مراجعه کنید.

« مهم ترین مسئله در استفاده از موتور های جست و جو، قدرت آنهاست. روشن است که اگر موتور جست و جویی قدرتمند نباشد، کاربران از آن دفع خواهند شد. باید دید kidrex می تواند نظر مردم را به خود جلب کند.»

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در گذشته دور همسران پادشاهان ایرانی شیشه‌های کوچکی داشتند که هنگام به جنگ رفتن همسرشان اشک ناشی از فراق او را در آن شیشه بریزند. اینچنین هنگامی‌که پادشاه از جنگ بازمی‌گشت با بررسی شیشه‌های اشک همسرانش متوجه میزان دل‌تنگی هرکدام از آن‌ها می‌شد.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!