clear
جدیدترین اخبار

ورزش - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

ورزش

ورزش (10)

شنبه, 04 فروردين 777

گاهی در شبکه‌های تلویزیونی، ویدئوهایی کوتاه از پارکور پخش می‌شود که معمولاً برخی به تمسخر این ورزش می‌پردازند. احتمالاً بیشتر شما نیز فکر می‌کنید این ورزش چیزی جز بالا و پایین پریدن از موانع نیست. حال ما می‌خواهیم به‌طورکلی در مورد این ورزش به شما توضیح دهیم و دید شمارا کاملاً در مورد ورزش پرطرفدار پارکور تغییر دهیم. با ما همراه باشید.

مهاجم جدید تیم نفت تهران، سجاد شهباز زاده گفت:

از آمدن به تیم نفت خوشحالم و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم.

کتاب رکوردهای گینس (Guinness Book) هرساله نام‌های مختلفی را به‌عنوان برترین های جهان به ثبت می‌رساند. این برترین ها می‌توانند یک انسان، مکان، وسیله و یا حتی یک پدیده باشند. ایرانیان نیز در این کتاب جای دارند و رکوردهای بسیاری را به نام خود ثبت کرده‌اند و یا رکوردهای جهانی را جابه‌جا نموده‌اند. حال می‌خواهیم مهم‌ترین وبرترین رکورد ثبت‌شده توسط ایرانیان را به شما معرفی کنیم.

جمله‌ی معروف «حادثه خبر نمی‌کند» را بارها شنیده‌اید؛ این جمله را برای اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای که در زندگی پیش می‌آیند به‌کار می‌برند. ورزشکاران هم اتفاقات غیرمنتظره‌ای دارند و درواقع می‌توان گفت که ورزش قهرمانی همواره با حادثه عجین است. گاهی این اتفاقات موجب مرگ ورزشکاران می‌شوند و گاهی آن‌ها را برای همیشه از دنیای قهرمانی خود دور می‌کنند؛ اما برخی ورزشکاران نیز بوده‌اند که به‌طور شگفت‌انگیز و معجزه‌آسایی در مقابله با مرگ پیروز شدند. در ادامه به اتفاق‌های می‌پردازیم که چندین چهره‌ی معروف و مطرح دنیای ورزش، در مقابله با آن جان سالم به دربرده‌اند، با ما همراه باشید.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!