clear
جدیدترین اخبار

تغذیه - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

تغذیه

تغذیه (12)

میوه و انواع آن در جهان طرفداران بسیاری دارد و یکی از محبوب‌ترین آن ها انبه می‌باشد. انبه میوه‌ای است که به دلیل طعم خاص و بی‌نظیری که دارد، در بین مردم ایران طرفداران بسیاری پیداکرده است. این میوه‌ی خوش‌طعم و خوش‌رنگ خواص بسیاری دارد. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید تا فواید آن را بدانید.

هر سال با نزدیک شدن به فصل امتحانات نگرانی والدین برای موفقیت فرزندان محصلشان بیشتر می‌شود و به همین علت به دنبال یافتن راهی برای برطرف کردن این نگرانی هستند. می‌توان گفت که تغذیه‌ی صحیح یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین عوامل موفقیت در فصل امتحانات می‌باشد. چراکه می‌تواند به آرامش، تمرکز و تقویت حافظه‌ی محصل کمک شایانی کند. با ما همراه  باشید تا با خوراکی‌های مناسب در این ایام آشنا شوید.

آواکادو یا گلابی تمساح، نام میوه‌ای سبز رنگ و استوایی است که علاوه بر طعم لذیذ و استفاده‌های فراوانش، خواص پزشکی بی‌شماری نیز دارد. با ما همراه باشید تا در مورد آواکادو بیشتر بدانید.

هیچ‌چیز به راحتی استفاده از مواد غذایی یخ‌زده نمی‌باشد. این‌گونه غذاها را می‌توان برای مدت طولانی نگه داری کرد و به‌سادگی آماده نمود. مواد غذایی یخ‌زده در بسیاری از مواقع از قیمت پایین‌تری برخوردار می‌باشند. و صدالبته می‌توان آن ها را برای مدت طولانی‌تری نگه‌داری کرد. اما آیا این روش نگهداری علاوه بر کاهش سرعت روند تجزیه، ارزش غذایی خود را نگه می‌دارند؟ در ادامه به بررسی ارزش مواد غذایی پس از فریز کردن و یخ زدن برای مدت طولانی می‌پردازیم.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!