clear
جدیدترین اخبار

سلامتی - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

در عصر کنونی، زیبایی دندان‌ها، تقریباً تمامی انسان‌ها را درگیر خود نموده است. اما با توجه به هزینه‌های گزاف دندان‌پزشکی، مردم به کم‌هزینه‌ترین راه برای پیشگیری از آسیب‌های دندانی روی می‌آورند که همانا مسواک زدن است. در این میان پرسشی که مطرح می‌گردد این می‌باشد که آیا مسواک به همراه "خمیردندان" واقعاً برای دندان‌هایمان مفید است یا خیر؟

علم طب از دیرباز برای بهبودی عملکرد بدن انسان و درمان مشکلات او همواره به بشر خدمت نموده است. در این میان، مشکلی که همیشه وجود داشته، عدم امکان تشخیص درد بدون گشودن بافت‌های اندامی فرد بیمار بوده که در اواخر قرن ۱۹ با ورود رادیولوژی و استفاده از اشعه X به علم پزشکی، این مشکل نیز به‌طور چشمگیری کاهش یافت. در ادامه با ما همراه باشید...

یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396

UFC نوعی مبارزه بسیار خشن و البته تقریباً بدون محدودیت است، که طرفداران بسیاری هم دارد. اگر با خشونت میانه‌ای ندارید بهتر است که با ما همراه نشوید!

شایع‌ترین مشکلات هورمونی را بیماری‌های مربوط به تیروئید تشکیل می‌دهند. تیروئید یک غده است که شبیه به بال پروانه می‌باشد. این غده در جلوی گردن قرارگرفته است. غده تیروئید مسئولیت تولید هورمون تیروکسین (T4) و تری یدو تیرونین (T3) و ترشح آن‌ها به داخل خون را به عهده‌ دارد.

حتماً تابه‌حال افرادی را دیده‌اید که به زبان‌های مختلف تسلط دارند. تسلطی که آنها را از دیگران متمایز می‌کند. اما چرا فقط دانستن چند زبان، موجب این تمایز می‌شود؟ آیا واقعاً چندزبانه بودن تأثیری بر مغز دارد؟

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!