clear
جدیدترین اخبار
library_books
event
پنج شنبه, 21 -2664

درود!

«به نام توای داناترین»

 

با عرض سلام خدمت همه همراهان بدان تو!

امروز، اولین روز شروع کار این وبسایت است، وبسایتی پر از دانستنی‌ها حوزه های علمی، به قلم بهترین نویسندگان حوزه وب که در کار خود بی نظیر هستند.

 همان‌طور که میدانید این روزها با گسترش علم و فناوری میزان استفاده‌ی جوامع مختلف از اینترنت به‌شدت در حال رشد است به‌طوری‌که بسیاری از کشورها در جهت حفظ فرهنگ و افزایش اطلاعات مردم در مورد مزایا و معایب این اختراع مهم بشریت، مبالغ گزافی را پرداخت می‌کنند. در ایران عزیزمان نیز همچون دیگر کشورهای آسیایی و خاورمیانه‌ای فضای مجازی نزد مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین سبب اگر بتوان از همین راه مردم کشورمان را در موضوعات مختلف آگاه سازیم، به‌حق گامی بزرگ در  جهت پیشرفت سطح علمی و فرهنگی این مرزوبوم برداشته‌ایم لذا بر آن شدیم که با بنیان گزاری وب‌سایت بدان تو، بستری را فراهم نماییم تا به انتشار جدیدترین و جالب‌ترین مطالب علمی. دانستنی در حوزه‌های مختلف پزشکی، تناسب‌اندام، جغرافیا، جهانگردی، خوراک و… بپردازیم و افتخار داریم که تنها وب‌سایت رسمی در حوزه دانستنی‌ها هستیم که مطالبی بارنگ و بوی مطالب علمی و دانستنی در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهد.

ما با تمام وجود در جهت ارتقای سطح کیفی این وب‌سایت می‌کوشیم تا به مرجعی ایرانی از اخبار دانستنی‌ها بدل گردیم شما نیز با حضور گرمتان ما را حمایت کنید.

با تشکر
محمد مهدی شاطریان

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!