clear
جدیدترین اخبار

مدیریت - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

مدیریت

مدیریت (7)

قطعاً برای همه‌ی ما پیش‌آمده که زمانی لازم شده کسی را متقاعد کنیم و تأثیر مثبتی روی وی داشته باشیم. برای مثال ناظم مدرسه‌ای که قصد دارد دانش‌آموزانش را حرف‌گوش‌کن و منضبط بار آورد آنگاه احتیاج به متقاعد کردن آن‌ها دارد، یا کارمندی که قصد استعفا داشته باشد، اینجاست که رییس وی باید بتواند با زبان و صحبت او را نگه دارد. یا کودکی که حرف شنوی ندارد و راضی به انجام کاری که به وی امر شده نمی‌شود، باید بتوان با زبانی خوش او را راضی نمود. درواقع برای رسیدن به اهداف مهم در زندگی شخصی، اجتماعی و محل کار، نیاز است یاد بگیریم که چگونه با زبانی خوش دیگران را راضی نگه‌داریم. متقاعد کردن دیگران معمولاً کار بسیار دشواری است و هرکسی توانایی انجام این مهارت را ندارد. در اصل برای خوش سروزبان بودن باید توانست با چند کلام دیگران را طوری متقاعد کنند تا کاری که آن‌ها می‌خواهند را بدون چون‌وچرا انجام دهند. این افراد خوش سروزبان با همین زبان بدنشان کاری می‌کنند که دیگران نه‌تنها با جان‌ودل از نظراتشان استقبال کرده بلکه مجذوبب این افراد هم می‌شوند. جالب است بدانید که خوش‌سروزبان‌ها تکنیک‌هایی را می‌دانند که به‌راحتی دیگران را شیفته‌ی خود می‌کنند. ما را همراهی نمایید تا با تکنیک‌هایی که با آن‌ها می‌توانن دیگران را متقاعد کرد، آشنا شویم.

آیا برنده شدن در یک قرعه‌کشی بزرگ شمارا خوشحال می‌کند؟ تصور کنید همین فردا چند میلیارد تومان برنده شویید قطعاً برخی از شما آن‌قدر خوشحال می‌شوید که شاید نتوانید احساسات خود را کنترل کنید. اما آیا این خوشی پس از گذشت چند سال همچنان باقی می‌ماند؟  به اما همراه باشید...

بیشتر ما عادت های بد فراوانی داریم. هرگاه نیز صحبت از عادات زننده می‌شود، به دیگران بیشتر از خودمان سخت می‌گیریم. این عادت‌ها اگر شکاندن قولنج دست‌ها باشد یا تکرار کلمه‌ای خاص در محاوره‌ی روزمره، به‌راحتی قابل ترک می‌شوند. با ما همراه باشید تا با چند روش کاربردی برای مبارزه با این عادت‌ها آشنا شوید.

ثروتمندترین اشخاص اروپا هرکدام به شیوه‌ای متفاوت به ثروت کنونی‌شان رسیده‌اند؛ برخی از آن‌ها با به ارث بردن ثروت خانوادگی‌شان اکنون ثروتمند هستند، و برخی دیگر کارآفرینانی سخت‌کوش بوده‌اند که ثروتشان را خود با تلاش و کوشش به‌دست آوردند. اما عده‌ای ثروتمند نیز در شرق و غرب اروپا وجود دارند که گونه‌ی اول ثروت خود را پس از فروپاشی جمهوری شوروی، با خوش‌شانسی از تبدیل صنعت قدیم به صنعت جدید به‌دست آوردند و گونه‌ی دیگر در غرب اروپا با ایجاد روابط و متصل کردن خود به سلطنت باستانی ثروت کلانی به جیب زده‌اند. در ادامه ۱۵ تن از ثروتمندترین افراد اروپا را معرفی می‌نماییم. با ما همراه باشید تا در مورد ثروتمندان اروپا بیشتر بدانید.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!