clear
جدیدترین اخبار

فیلم و سریال - BEDANTO | همه‌چیز را بدان تو

فیلم و سریال

فیلم و سریال (27)

جمعه, 15 ارديبهشت 1396

وب‌سایت بدان تو با انتشار هفتگی اخبار باکس آفیس تلاش دارد تا مخاطبان خود را از میزان فروش فیلم‌های هالیوودی آگاه سازد حال در بخش گپ آفیس به‌نقد شخصی آن آثار می‌پردازد و به نحوی دوستانه همان اخبار را این بار در قالب یک گپ و گفت‌وگو جذاب برای کاربران ارائه می‌نماید. در ادامه با ما همراه باشید.

تاکنون مجموعه ماشین‌ها (Cars) با احتساب دو انیمیشن فرعی هواپیماها (Planes) فروشی معادل ۱.۴ میلیارد دلار را تجربه نموده است و با توجه به موفقیت این مجموعه‌ها حال انیمیشن ماشین‌ها ۳ (Cars 3) که جدیدترین انیمیشن این مجموعه است، تابستان امسال به روی پرده نقره ای می‌رود.

صنعت فیلم‌سازی از همان روزهای ابتدایی تاکنون طرفداران بسیاری داشته است. امروزه، با توجه به بالا رفتن کیفیت فیلم‌ها و معروف شدن برخی کارگردانان و بازیگران، این صنعت با رشد روزافزونی روبه‌رو می‌باشد. گروه تحریریه‌ی بدان تو طبق روال هفته‌های گذشته قصد دارد تا در این هفته، ۵ فیلم پرفروش آخر هفته، از کارگردانی گرفته تا فروش فیلم را بررسی کرده و به اطلاع کاربرانش برساند. با ما در بررسی باکس آفیس این هفته همراه باشید.

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

فیلم نهنگ عنبر ۲ ازجمله فیلم‌هایی است که با حضور در گیشه سینماهای ایران فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه نمود. این ساخته سامان مقدم آن‌چنان مورد استقبال قرار گرفت که چندی از پایان اکران سری اول نگذشته بود که «نهنگ عنبر ۲ سلکشن رؤیا» را شروع به ساختن کردند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه (بدان تو) همه چیز را بدان تو!